Vitajte, je , meniny oslavuje . Blahoželáme!

Komplexná modernizácia verejného osvetlenia v meste Sabinov

V rokoch 2019 až 2021 sme postupne zabezpečili komplexnú modernizáciu verejného osvetlenia v meste Sabinov. V rámci zákazky bol uvedený do prevádzky diaľkový riadiaci systém ovládania a regulácie osvetlenia na úrovni rozvádzačov verejného osvetlenia.

 

20190125 102816

Samotné svietidlá majú prednastavenú požadovanú zníženú intenzitu osvetlenia v neskorých nočných hodinách. Novo inštalované LED svietidlá svetového výrobcu PHILIPS – SIGNIFY zabezpečili dostatočné svetelné podmienky pre život v meste a energetickú úsporu nákladov, čo ocenilo vedenie mesta Sabinov.

 V rámci modernizácie bolo osadených 1114 LED svietidiel, 28 diaľkovo riadených rozvádzačov so systémom ARVO. Bolo osadených 232 nových stožiarov a použitých 17 000 metrov káblových vedení.

 Súčasťou prác boli rozsiahle výmeny káblových vedení v havarijnom stave, ktoré spôsobovali časté výpadky verejného osvetlenia v meste.

 

Čítať ďalej...

Spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní za rok 2020

2020 Protokol Spoahliv partner vo VOOrganizácie verejnej správy SR opätovne ohodnotili spoločnosť O.S.V.O. comp, a.s. ako spoľahlivého partnera vo verejnom obstarávaní za rok 2020.

 

Certifikát spoľahlivého partnera s ohodnotením vysokej spokojnosti obstarávateľov získala spoločnosť už po tretí raz. Za rok 2020 sa zaradila medzi 27,9 % najspoľahlivejších subjektov v slovenskom hospodárstve v oblasti verejného obstarávania.

 

Najvyššie hodnotenie predstavuje vysokú spokojnosť subjektov verejnej správy a poukazuje na serióznosť a odbornosť dodávateľa v prístupe a jednaní pri realizácii projektov.

Oznam

OZNAM

Dňa 13.8.2021 bude v sídle spoločnosti O.S.V.O. comp, a.s., Strojnícka 18, Prešov prerušená dodávka elektrickej energie. Vstup do areálu aj telefonické spojenie nebude možné. Obdobne z tohto dôvodu budú užívateľské prístupy k riadiacim systémom verejného osvetlenia aj informácie poskytované z meteostaníc obmedzené. Obnovenie užívateľských prístupov je plánované po 15:30 hod.

Iluminácia historickej radnice a Baziliky sv. Egídia v Bardejove

VZA 5778 2Bardejovská iluminácia historickej radnice a Baziliky sv. Egídia v centre mesta, ktorú naša spoločnosť zrealizovala v roku 2018 bola ocenená významným ocenením od spoločnosti SIGNIFY - PHILIPS. Bližšie informácie získate kliknutím na "Čítaj ďalej"

Čítať ďalej...

SPOĽAHLIVÝ STAVEBNÝ PODNIK za rok 2019

Ocen Spolahlivy stavebny podnik 2019 4Naša spoločnosť O.S.V.O. comp, a.s. získala ocenenie "spoľahlivý stavebný podnik za rok 2019" na základe analýzy hospodárskeho prostredia a ekonomického zdravia slovenských podnikov. Stavby verejného osvetlenia, ich modernizácie a celý rad elektromontážnych stavieb nám v oblasti stavebníctva priniesli toto prestížne ocenenie za rok 2019.

 

Kritériám hodnotenia pozitívneho ekonomického zdravia a dobrej platobnej disciplíny vyhovelo len 2,32% podnikov (2 965 firiem) z celkového počtu 127 749 firiem pôsobiacich v oblasti stavebníctva na Slovensku.

 

Zaradenie do tejto úzkej skupiny úspešných podnikov nás zaväzuje k odbornej a spoľahlivej práci v oblasti energetických stavieb a poskytovaní komplexných služieb spojených s verejným osvetlením aj do budúcnosti.