Vitajte, je , meniny oslavuje . Blahoželáme!

SPOĽAHLIVÝ STAVEBNÝ PODNIK za rok 2019

Ocen Spolahlivy stavebny podnik 2019 4Naša spoločnosť O.S.V.O. comp, a.s. získala ocenenie "spoľahlivý stavebný podnik za rok 2019" na základe analýzy hospodárskeho prostredia a ekonomického zdravia slovenských podnikov. Stavby verejného osvetlenia, ich modernizácie a celý rad elektromontážnych stavieb nám v oblasti stavebníctva priniesli toto prestížne ocenenie za rok 2019.

 

Kritériám hodnotenia pozitívneho ekonomického zdravia a dobrej platobnej disciplíny vyhovelo len 2,32% podnikov (2 965 firiem) z celkového počtu 127 749 firiem pôsobiacich v oblasti stavebníctva na Slovensku.

 

Zaradenie do tejto úzkej skupiny úspešných podnikov nás zaväzuje k odbornej a spoľahlivej práci v oblasti energetických stavieb a poskytovaní komplexných služieb spojených s verejným osvetlením aj do budúcnosti.

Iluminácia historickej radnice a Baziliky sv. Egídia v Bardejove

VZA 5778 2Bardejovská iluminácia historickej radnice a Baziliky sv. Egídia v centre mesta, ktorú naša spoločnosť zrealizovala v roku 2018 bola ocenená významným ocenením od spoločnosti SIGNIFY - PHILIPS. Bližšie informácie získate kliknutím na "Čítaj ďalej"

Čítať ďalej...

Spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní

protokol spolahlivy partner vo VO 2019 2Organizácie verejnej správy SR ohodnotili spoločnosť O.S.V.O. comp, a.s. ako spoľahlivého partnera vo verejnom obstarávaní za rok 2018. Certifikát spoľahlivého partnera s hodnotením 100% získalo len 17,17% hodnotených subjektov v slovenskom hospodárstve.

 

Najvyššie hodnotenie predstavuje vysokú spokojnosť subjektov verejnej správy a poukazuje na serióznosť a odbornosť dodávateľa v prístupe a jednaní pri realizácii projektov.

Oznam

Z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky bude firma v dňoch 22.12.2018 - 6.1.2019 zatvorená.

V prípade poruchy, prosím kontaktujte poruchovú službu na tel. čísle: 0903 666 353

 

Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.

Meteo dáta

Ku dňu 30.6.2018 sme spustili SMART aplikáciu vyhodnocovania kvality ovzdušia v 9 lokalitách mesta Prešov.

 

V súčasnosti pracujeme na aplikácii umožňujúcej zdieľanie týchto informácií...